Foto magnesy ze zdjęciem

Foto magnesy na lodówkę widoczne przez cały czas

Drobne upominki często przynoszą najwięcej radości. W tym przypadku liczy się przede wszystkim pomysł, a nie cena. Dlatego osoby poszukujące takich niewielkich podarunków coraz częściej decydują się na magnesy ze zdjęciem. To bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ w każdym domu znajduje się lodówka, którą można przyozdobić różnymi gadżetami. Płaska powierzchnia świetnie nadaje się do zagospodarowania, choć nie wszyscy ją wykorzystują. Być może dlatego, że wcześniej nie posiadali odpowiednich akcesoriów? W takim razie warto to zmienić! Foto magnesy na lodówkę ze zdjęciami bliskich będą przywoływać miłe wspomnienia za każdym razem, gdy przebywa się w kuchni. To też dobre miejsce do częstych zmian zdjęć, w zależności o uroczystości, pory roku czy innych wydarzeń.

Ekspozycja zdjęć na magnesach uatrakcyjnia wygląd nie tylko samej lodówki, ale ogólnie całej kuchni. Staje się znacznie przyjemniejszym miejscem, w niczym nie ustępując pozostałym pomieszczeniom. Kuchnia połączona z jadalnią to wręcz idealna przestrzeń na magnesy ze zdjęciem. Dzięki czemu nabiera jeszcze bardziej familijnego charakteru.

Poza tym magnesy mogą przedstawiać nie tylko zdjęcia rodzinne, mogą być to dowolne kadry przedstawiające nasze ulubione miejsca (np. panoramę Wrocławia). Nie można też zapomnieć o ich funkcjonalności. Magnes może służyć też do przyczepiania na powierzchni lodówki np. pocztówek, list z zakupami, kartek z ocenami czy arkuszy z planem dnia.

MAGNES SERCE

  • Wymiary: 6,35 x 5,71 cm

Cena: 18 zł

MAGNES KWADRATOWY

  • Wymiary: 9,05 x 9,05 cm

Cena: 18 zł

MAGNES OKRĄGŁY

  • Średnica: 9,5 cm

Cena: 18 zł

C.H. Borek / Carrefour
al. Hallera 52
Wrocław
tel. 733 666 499
borek@fotoborek.pl

Biedronka (ciąg handlowy)
ul. Lotnicza 24
Wrocław
tel. 691 02 02 46
lotnicza@fotoborek.pl