Fotopuzzle – puzzle z własnym zdjęciem

Bardzo osobiste fotopuzzle

Układanie puzzli to bardzo przyjemne zajęcie niezależnie od wieku. Choć najbardziej ta zabawa podoba się najmłodszym, to niewiele trzeba, aby zapewniła rozrywkę, także dorosłym. Wystarczy wykreować puzzle z własnym zdjęciem. To bardzo oryginalny prezent dla kogoś, kogo darzy się szczególnym uczuciem. Osobiście dobrane zdjęcie przerobione na puzzle sprawi, że układanie elementów stanie się niezapomnianym przeżyciem. W ten sposób można na nowo odtworzyć swoje ulubione momenty i powspominać dobre czasy. Fotopuzzle z całą pewnością zacieśniają rodzinne więzy, a oprócz tego stanowią dla dzieci bardzo rozwijające zajęcie.

Wrocław należy do miast, w których tego typu prezenty cieszą się dużym uznaniem. Nie ma w tym nic dziwnego, to bardzo oryginalna forma wyrażania uczuć dla bliskich nam osób. Puzzle z własnym zdjęciem wręczane są przede wszystkim na walentynki i dzień kobiet, ale również z okazji urodzin czy jubileuszów związków.

Jesteśmy w stanie wykonać prezent ze zdjęciem w postaci puzzli o różnej liczbie elementów. Nie trzeba też ograniczać się do pojedynczej fotografii – kolaż może być znakomitym rozwiązaniem w momencie, gdy nie możemy się zdecydować na tylko jedno zdjęcie. Po ułożeniu własnych puzzli warto oprawić je w ramkę, po czym powiesić w reprezentatywnym miejscu.

PUZZLE - 110 elementów

  • Wymiary: 19 cm x 24 cm
  • Ilość elementów: 110 szt
  • Czysta biel
  • Doskonała jakość

Cena: 42 zł

PUZZLE SERCE

  • Wymiary: Średnica 19 cm
  • Czysta biel
  • Doskonała jakość

 


Cena: 42 zł

C.H. Borek / Carrefour
al. Hallera 52
Wrocław
tel. 733 666 499
borek@fotoborek.pl

Biedronka (ciąg handlowy)
ul. Lotnicza 24
Wrocław
tel. 691 02 02 46
lotnicza@fotoborek.pl